Hoscakalin

06:22 / Posted by Gay Vixen /Geçen akşam gözlerimi açtığımda yataktaydım, hastanede. Bembeyaz duvara bakıyordum. Kollarımda serumlar vardı. Sonra psikiyatrın odasına götürüldüm tekrar. Oturduk önce birkaç dakika sessizce. Sonra bana "bazı şeyleri kabullenmek istemeyiz" zırvalığı yaptı. Sonunda kendi uydurdukları zırvalara beni de inandırdılar. Beni hiç mi hiç anlamadılar. Aynı kişi değil, diyordu. Aynı kişi değil. Güya benim 5 yıl önce tanıştığım erkek arkadaşımla, şu an türkiyede görüştüğüm kişi farklı insanlarmış ve erkek arkadaşım ölmüş. Lanet olsun. Sonunda ben de buna inandım. Hepsinin canı cehenneme. Hayatta tek sahip olduğum şey onun aşkıydı şimdi onu da aldılar benden. Hem de en acı şekilde, onun mezarının resimlerini getirdiler bana. Ailesiyle konuşturdular. Herkes deliymişim gibi davrandı bana. Ama o gitmedi, beni hiç terketmedi. Aşk büyük bir tutkudur ve tutku doğaüstü şeylere yol açabilir. İnsanlar içindeki tüm mucizeleri öldürmüşse bu beni mi deli yapar?
Telefon rehberimi açtırdılar ve şuanki sevgilimin olduğu numara yerinde boşluk olduğunu gösterdiler. Sonunda sevgilim hastaneye geldi ve bana sarılmadı bile. Öylece baktı sadece. Göz kapakları hiç kıpırdamadan bana bakıyordu. Gözlerimden yaşlar akmaya başladı. Birkaç saniye sonra hıçkırmaya başladım. Söyle onlara lütfen dedim. Cevap vermedi, bana acıyor gibiydi.
Evimdeyim, odamdayım. Bir sürü ilaç kullanıyorum. Herkes ailemi arayıp vah vah çok üzüldüm konuşması yapıyor. Bence kendi aşksız geçen hayatlarına, ilk haftadan sonra heyecanı biten evliliklerine üzülsünler.
Facebookta erkek arkadaşımla konuştum. Neden bir şey söylemedin dedim. Sana anlatmaya çalıştım, her seferinde bir şey buldun dedi. Yıllarca biriken şeyler bir haftada mı ortaya çıkmak zorundaydı sanki? Hepsi lanet bir haftada mı olup bitmek zorundaydı. Yaşadığımız herşey için teşekkür ederim ama ben biseksüelim, yazdı. Gerisini biliyorsun, diye devam etti. Konuşmayı bıraktık. Biliyordum, kızı daha çok sevdiği için beni postalıyordu. Ya da ben deli olduğum için. Ya da beni hiç sevmemişti. Sadece bir kere yatmıştık, veya 2. Acım o kadar büyüktü ki. Aklım bana bi oyun oynamıştı sanki. Ya da bir mucize olmuştu ve beni gökyüzünden izleyen erkek arkadaşım bunu ben üzülmeyeyim diye yapmıştı bana, herşeyi o ayarlamıştı. Boşluğunu ben farketmeden başkasıyla doldurmuştu. Şimdi yanımda kimse olmadan kimse beni desteklemeden nasıl düzelebilirdim ki?
Gökyüzünde bir bahçem olmasını dilerdim. Onunla buluşabileceğim. Artık burada kalamayacak kadar tükendim. Kimsenin bana ondan fazla ihtiyacı yok. Seni zaten iki yıl beklettim geliyorum artık yanına diye düşündüm. Yoksa çok mu geç kalmıştım?
ve birkaç saniye sonra benimle facebooktan konuşan erkek arkadaşım bana şöyle diyordu: asla çok geç değildir.

5 comments:

Comment by lorelai on 17 August 2010 at 17:42

vixen,söyleyecek söz bulamıyorum.sadece benliğini kendi isteğinle öldürmenden korkuyorum.çok korkuyorum.

Comment by Kali Rind on 18 August 2010 at 01:53

bir yerlerde güneş batıyorken, başka yerlerde doğuyordur...

insan kendini hapseder, ışığa sırtını döner ve karanlıktan dem vurur.

Neden güneşin peşinden koşmuyoruz?
bu vazgeçiş niye?
bir aya vurulmuştun belki...
ama onun ışığı güneştendi.
güneş gidince ay parlar mı?

Comment by Paria on 26 August 2010 at 18:10

ben... sadece söylemek istiyorum.

seni çok seviyorum.

bilmediğim yüzünü,kalbini.

kardeş gibi,dost gibi.

keşke yine buralarda olsan.hep kendine iyi baksan.

Comment by tarih84 on 23 April 2011 at 19:35

Kendine iyi bakmalısın, hayat seni bırakmıyorken bu vazgeçiş neden?

yalnızlığın da acının da mutluluğun da bir sebebi var o sebep yaradılmış olmandır, vazgeçmek yerine nedenini aramalısın yaşıyorsan hala bir sebebi olmalı o sebebin peşine düşmelisin!

Anonymous on 3 May 2011 at 14:28

Anlıyamadım, birini sevmen ve ona olan aşkın için o kişiyle beraber olmak gerekmiyorki, onu unutmayacaksın ve güzel anları düşünerek yaşayacaksın, unutma, sevmeye devam et... zaten unutamazsın zamanla daha az gelecek aklına, bir süre sonra istesen de zar zor gelecek aklına, sahip olmadığın için kendine zarar verme çok saçma, bir sürü insanın sahip olmadığı bir sürü şey vardır, ama kendilerine zarar vermezler, bu bencillik, sen istemişsin o istememiş, bir defa beraber olmuşsun sihirli kelime bu bence kim ne derse nesin aşk ve cinsellik birlekte ilerler, cinsellik fazlalaştıkça aşk azalır, sen başlamıssın ama devam edememişsin tek sebebp bu... Takılı kalmıssın...

Post a Comment